08.05.2019, 21:56

Святослав Вакарчук сформував передвиборчий штаб

Святослав Вакарчук сформував передвиборчий штаб
Святослав Вакарчук сформував передвиборчий штаб

Лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук сформував передвиборний штаб, який очолює екс-заступник міністра економіки Юлія Клименко.

Про це повідомляє NV

Штаб Вакарчука, а по сумісництву і офіс рок-музиканта, знаходиться по сусідству зі штабом прем'єр-міністра Володимира Гройсмана в бізнес-центрі Horizon.

Журнал НВ повідомляє, що ні Клименко, ні прес-служба Вакарчука не захотіли надати коментарі з цього приводу, проте в листуванні з журналістами журналу Святослав повідомив, що ні за яких обставин не очолить виборчий список БПП-Солідарності.

На входження в парламентський список Вакарчука сподівається невеликий політпроект «Дій з нами». Його організували депутати-єврооптимісти Мустафа Найєм, Наталія Кацер-Бучковська та Світлана Заліщук, а також один з творців Національної поліції - Сергій Блажевич. На сайті проекту запущена програма краудфандінга для фінансування промокампанії.

Один з учасників групи Дій з нами зізнався: «Ми не налаштовані йти на парламентські вибори самостійно, тому що не пройдемо». Тактика цієї групи проста: дочекатися, коли Вакарчук привселюдно оголосить про похід на вибори, і отримати місця в його списку.     446


avatar