14.08.2018, 12:44

Світоліна випала з топ-5 світового тенісного рейтингу

Світоліна випала з топ-5 світового тенісного рейтингу
Світоліна випала з топ-5 світового тенісного рейтингу

Не надто вдалі виступи українських тенісисток за минулий тиждень призвели до того, що більшість з них опустилися у загальному рейтингу WTA.

Так, перша ракетка України Еліна Світоліна випала з топ-5 світового рейтингу. Опустившись на дві позиції, вона тепер лише сьома, пропустивши вперед француженку Каролін Гарсія та чешку Петру Квітову.

Причиною падіння стало те, що Світоліна не зуміла захистити титул чемпіонки Rogers Cup у Канаді, потупившись у півфіналі турніру.

Зате дещо покращила свою позицію Леся Цуренко. Вона піднялася на одну сходинку вверх і тепер 44-а. Катерина Бондаренко ж зберегла за собою 86-у позицію. Ще одна українка в топ-100 – Катерина Козлова. Вона опустилася на одну сходинку і посідає 90-е місце.

Щодо другої сотні, то Даяна Ястремська вже 103-я (+1 позиція), Марта Костюк залишилася 131-ою, а Ангеліна Калініна – 135-а (+4 позиції).

Найбільше серед українок вверх піднялася Ольга Янчук – одразу на 18 позицій вверх. Однак вона лише 317-а. Найбільше падіння зафіксовано у Вероніки Капшай – на 64 позиції вниз. Тепер вона аж 1169-а.


 Джерело: 24 канал
     335


Новини по темі:avatar