04.09.2019, 21:37

Супрун заявила, що Тимошенко та Опоблок хочуть завдати непоправної шкоди всім українцям

Супрун заявила, що Тимошенко та Опоблок хочуть завдати непоправної шкоди всім українцям
Супрун заявила, що Тимошенко та Опоблок хочуть завдати непоправної шкоди всім українцям

-Представники партії регіоналів «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ) та “Батьківщина” намагаються нанести непоправну шкоду життям мільйонів українців. Для цього у Верховній Раді України вони зареєстрували відповідні законопроекти, - написа Ульяна Супрун на своїй сторінці в facebook

-Перший законопроект «Про визнання таким, що втратив чинність, Закону «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування» номер 1114 від 29.08.2019 року. Серед його авторів — Королевська, Шуфрич та Рабінович.

Закон, який хочуть скасувати, є ключовим у трансформації системи охорони здоров‘я. Саме з його прийняття розпочалося системне впровадження змін у медицині. Його скасування означатиме скасування змін для 28 мільйонів українців, які підписали декларації, для десятків тисяч лікарів і медсестер, які почали працювати в нових умовах з гідною оплатою праці, знищення незалежної Національної служби здоров’я України, - повідомляє пані Ульяна.

Другий законопроект «Про фінансове забезпечення охорони здоров‘я та загальнообов‘язкове медичне страхування в Україні» номер 1178 від 29.08.2019. Серед авторів — Юлія Тимошенко та Валерій Дубіль (який давно і серйозно користується послугами радників Богатирьової).

Закон пропонує впровадження обов‘язкового медичного страхування. Ми неодноразово пояснювали, що обіцянки «страхової медицини» — це популізм, спроба створити ілюзію турботи про здоров‘я українців та зберегти контроль над коштами платників податків, - зазначає Супрун. 

Вона додала, що депутати, які підтримають ці закони, цитуємо: «фактично підпишуть угоду про знищення чітких та прозорих гарантій у системі охорони здоров‘я».

-Дивним чином ідеї українських борців за «страхову медицину» збігаються саме з російською моделлю. Моделлю, де немає ринку,  вибору та конкуренції, тому й немає якості послуг. Змінивши систему фінансування охорони здоров‘я на «страхову», Росія лишила «совок» там, де пацієнт отримує послуги. Таку систему хочуть розвинути і в Україні, - додала Ульяна Супрун 

      718


avatar