30.04.2019, 19:48

Суперництво в минулому: Порошенко домовився із Зеленським про зустріч

Суперництво в минулому: Порошенко домовився із Зеленським про зустріч
Суперництво в минулому: Порошенко домовився із Зеленським про зустріч

Петро Порошенко телефонною розмовою привітав новообраного президента України Володимира Зеленського з перемогою, та домовився з ним про зустріч для того, аби скоординувати зусилля проти РФ.

Про це глава держави повідомив на своїй сторінці в Facebook

«Як чинний глава держави щойно подзвонив до Володимира Зеленського і привітав його з офіційними результатами виборів, які сьогодні оголосила Центральна виборча комісія.

Зараз ми маємо продемонструвати усім нашим партнерам єдину українську позицію в той час, коли роздаванням російських паспортів на окупованих територіях Кремль здійснює черговий етап гібридної війни проти України. В такий спосіб Путін готує обгрунтування нового витка військової агресії під приводом нібито захисту прав громадян Росії» - пише Петро Олексійович.

Порошенко зазначив, що суперництво на виборах залишилось позаду, тому потрібно скоординовувати зусилля, аби не дати я Путіну жодного шансу.

«Російська Федерація заслуговує на істотне посилення санкцій проти неї. Це питання буде головним, чому присвячу останні тижні своїх президентських повноважень. Але продовжити і завершити вирішення цієї проблеми  - це вже відповідальність нового президента. Тому вважаю, що ми мали би скоординувати наші зусилля.

Суперництво на виборах залишилося в минулому.

Користуючись нагодою, хочу подякувати більш ніж 4,5 мільйонам виборців, які проголосували за мене. Але тепер ми, всі українці, всі разом спільними зусиллями не маємо дати Путіну жодного шансу скористатися перехідним періодом в Україні, нашим демократичним процесом передачі влади. Розраховую, що така позиція знайде підтримку і у обраного Президента.

Володимир Зеленський і я під час телефонної розмови домовилися зустрітися найближчим часом», - йдеться у повідомленні     305


avatar