14.07.2018, 12:03

Суд залишив депутатку Савченко під вартою: вона оголосила голодування

Суд залишив депутатку Савченко під вартою: вона оголосила голодування
Суд залишив депутатку Савченко під вартою: вона оголосила голодування

У п'ятницю, 13 липня, Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання прокурорів про продовження запобіжного заходу Надії Савченко у вигляді тримання під вартою до 10 вересня. Депутатка у знак протесту оголосила безстрокове голодування.

Відповідне рішення оголосив суддя Володимир Бугіль.

Відразу після приходу судді з нарадчої кімнати, близько 10 присутніх заглушили зачитування рішення суддею викриками «Ганьба». Рішення було оголошено суддею о 23:30.

Адвокат Олександр Шадрін повідомив, що суд продовжив запобіжний захід Савченко у вигляді тримання під вартою до 10 вересня.

Повний текст ухвали буде оголошено 16 липня о 8.30.

Шадрін також повідомив, що захист Савченко подаватиме апеляційну скаргу і звертатиметься до Європейського суду з прав людини.

Зазначається, що до виходу судді з нарадчої кімнати, Савченко заявила, що вкотре оголошує безстрокове голосування.

Нагадаємо, у травні Савченко перервала голодування для проходження експертизи на поліграфі.

Раніше повідомлялось, що невідомі «мінували» Шевченківський суд, у якому слухається справа Савченко.

Нагадаємо, 22 березня 2018-го Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці.

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

 Джерело: https://hromadske.ua
     371


Новини по темі:avatar