11.07.2019, 16:48

Суд ЄС скасував санкції проти Януковича та його оточення

Суд ЄС скасував санкції проти Януковича та його оточення
Суд ЄС скасував санкції проти Януковича та його оточення

Суд Європейського союзу скасував санкції проти колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на рішення суду.

Також повідомляється, санкції були зняті з Олександра Януковича, Олександра Клименка, Сергія Арбузова, Віктора Пшонки, Артема Пшонки і Андрія Клюєва.

Дане рішення відноситься до санкцій, продовження яких здійснювалося Радою ЄС протягом 2016-2018 років. Зазначимо, що діють санкції Європейського союзу були продовжені в березні поточного і залишаються в силі.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що Європейський союз виключив з санкційного списку 9 осіб з оточення колишнього президента України Віктора Януковича у зв'язку з браком доказів. На даний момент у списку санкцій ЄС перебувають 170 чоловік та 44 організації.

Раніше Європейський суд анулював санкції проти колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова. У січні 2016 року Європейський суд скасував заморожування активів Сергія Клюєва, екс-прем'єра Миколи Азарова і його сина Олексія, колишнього віце-прем'єра Сергія Арбузова і екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького.

 

Джерело - РБК-Україна     604


avatar