11.03.2018, 15:31

Спецоперація з викриття Рубана тривала 9-10 місяців, - МВС

Спецоперація з викриття Рубана тривала 9-10 місяців, - МВС
Спецоперація з викриття Рубана тривала 9-10 місяців, - МВССпеціальна операція з викриття глави "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана тривала 9-10 місяців. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив спікер Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

"Це реально хороша, кількамісячна, дев'ять або навіть десять місяців тривала ця спецоперація, оперативна розробка цього і ряду інших осіб Службою безпеки у взаємодії з військовими. Я думаю, що те, що ми побачили, це переконливо, і результат вже досить гідний", - сказав він.

Також він вважає оголошення підозри Рубану більш ніж обгрунтованим.

"Для мене, очевидно, є достатнім обсяг інформації, наданий СБУ, щоб вважати більш ніж обгрунтованим підозра Рубану. В даний час мені здаються досить переконливими докази, не всі, а, за моїми оцінками, частина п'ята, від того, чим спецслужба має. мені вони здаються досить переконливими ", - сказав він.

Операцію із затримання Рубана Шевченко назвав "не випадковою", і справа, на його думку, має судову перспективу.

Нагадаємо, що Володимир Рубан був затриманий 8 березня на лінії розмежування під час перевезення великої партії зброї. Його звинувачують у підготовці терактів в центрі Києва, плануванні державного перевороту і незаконному поводженні зі зброєю. 9 березня київський суд заарештував Рубана на 60 діб без права внесення застави. Пізніше нардеп Надія Савченко заявила, що готова взяти Рубана на поруки.Джерело: 112.ua
     333


Новини по темі:avatar