29.05.2018, 21:00

Штайнмаєр назвав "агресивний націоналізм" і корупцію головними загрозами Україні

Штайнмаєр назвав "агресивний націоналізм" і корупцію головними загрозами Україні
Штайнмаєр назвав "агресивний націоналізм" і корупцію головними загрозами Україні

Майбутньому України може загрожувати корупція і агресивний ізоляціоністський націоналізм.

Про це заявив президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр під час виступу перед студентами Національного університету "Києво-Могилянська академія".

"Європейський Союз і Міжнародний валютний фонд, наприклад, ставлять боротьбу з корупцією умовою для фінансової допомоги і співпраці, і тому ми рішуче виступаємо за суверенітет і територіальну цілісність України, і проти агресивного ізоляціоністського націоналізму, де б це не було в Європі", - заявив лідер Німеччини.

"З обома явищами нам часто доводиться стикатися в Європі. Занадто часто, але з обома феноменами доводиться боротися і Україні, і обидва - корупція і націоналізм - по-різному можуть загрожувати тому, що великими жертвами було завойовано на Майдані", - сказав Штайнмаєр.

Він заявив, що Німеччина готова продовжувати разом з європейськими партнерами допомагати Україні зміцнювати власну політичну дієздатність і розширювати економічні можливості.

"І робимо це з переконання допомогти не тільки Україні, але і Європейському Союзу, який потребує надійних і міцних партнерів. Ми робимо це і у власних інтересах. Ми робимо це також, перш за все, в інтересах України, і сподіваємося, що ніхто в Україна, жодна з партій не матиме якусь вигоду з цього, якщо буде заважати реалізації необхідних реформ ", - підкреслив Штайнмайер.     357


Новини по темі:avatar