08.04.2019, 06:10

Саакашвілі закликав Порошенка повернути йому громадянство та впустити до України

Саакашвілі закликав Порошенка повернути йому громадянство та впустити до України
Саакашвілі закликав Порошенка повернути йому громадянство та впустити до України

Міхеїл Саакашвілі, екс-президент Грузії та колишній губернатор Одеської області записав відеозвернення до президента України Петра Порошенка, де закликає того повернути йому український паспорт та пустити до України.

Дане звернення Мехеїл оприлюднив у Facebook.

«Петре Олексійовичу, ви говорите, що ви змінились, що хочете жити за законом. Ось вам простий тест на те, чи це справді так. Як ви прекрасно пам'ятаєте, майже 2 роки тому, скориставшись тим, що мене не було в країні (я поїхав до США лобіювати в Конгресі інтереси України), ви позбавили мене громадянства.

Позбавили ви мене громадянства з порушенням українського законодавства та з порушенням міжнародних норм, бо не можна позбавляти громадянства людину, яка не має громадянства іншої країни.

Саме через тиск з боку вашої адміністрації ці справи досі всіляко затримуються в українських судах, суди не приймають рішень, бо вони не хочуть, щоб я пішов до Страсбурга, бо Європейський суд відразу поверне мені громадянство.

Просте питання до вас: слабо відновити законність, повернути мені мій український паспорт та пустити мене до України? Якщо ви не боїтеся, якщо ви дійсно такий сміливий, дійсно вирішили змінитися, у вас є можливість так вчинити, вчинити як гарант законності, вчинити по-людськи правильно», - зазначив політик.

«Ви ж прекрасно знаєте всі, що вчинили зі мною підло і незаконно, у цьому випадку ж у вас немає сумнівів. Подивимось, як людина, яку ви ще підтримуєте, цього разу дійсно покаже, що він змінився. Все можливо. До зустрічі у Києві», - додав Саакашвілі.     50


avatar