17.04.2019, 16:13

Рішучі зміни робляться меншістю під час Революції Гідності, а здаються більшістю під час виборів, - Петро Порошенко

Рішучі зміни робляться меншістю під час Революції Гідності, а здаються більшістю під час виборів, - Петро Порошенко
Рішучі зміни робляться меншістю під час Революції Гідності, а здаються більшістю під час виборів, - Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко сьогодні, 17 квітня на публічній дискусії з представниками громадського суспільства та експертного середовища розповів, яких зусиль йому коштувало вводити мовні квоти на радіо та телебачення та додав, що ніхто не вірив в успіх такої комунікаційної моделі. Він зазначив, що якщо раніше йому говорили про те, що немає гарних українських пісень, які би слухали українці, то сьогодні той, хто на радіо не ставить українських пісень - його не слухають».

Також він розповів про своє ставлення до Володимира Зеленського, та додав, що поважає його, як артиста. Проте Порошенко має сумніви стосовно того, в який бік буде рухатись Україна при президенті Зеленському, та ще раз нагадав, що хотів би бачити його на дебатах. Не для того, аби якось образити, а саме для того, аби подискутувати на важливі теми.

Згадав Петро Порошенко і про духовне життя України на свої напрацювання в цій сфері, зазначивши, що дехто звинувачує його в Томосі.

«Слухайте, ну зараз я вже винен в Томосі. Чи, як мій опонент його називає, «термос». Оце є ставлення до духовного життя моєї держави. Ми зробили просто одне: зняли духовне Московське ярмо з нашої церкви. Не нав’язуючи! Гарантував президент, що не буде захоплення не те, що жодної Лаври, храму жодного. Волос з голови не впаде! Бо ніхто за волосся тягнути в ту чи іншу церкву не буде» - зазначив чинний головнокомандувач України.

Президент додав, що кожна перемога Україні коштує неймовірних зусиль, і якщо ще на початку 2014-2015 років західні сусіди та партнери боялись навіть вимовити слово «агресія», то зараз ніхто не говорить про те, що на Сході відбувається конфлікт. 

«На сьогодні це увійшло в інститутні документи ООН, міжнародні договори, резолюції Європарламенту, і нарешті в двосторонніх комюніке ми називаємо агресора агресором. Хто буде це далі робити? З якою силою? З якою компетентністю? Щоб ми не опинилися в ситуації, як мешканці окупованого Донецька!», - зазначив Порошенко.     64


avatar