23.04.2019, 11:23

Радикали не підуть в опозицію до новообраного Президента України

Радикали не підуть в опозицію до новообраного Президента України
Радикали не підуть в опозицію до новообраного Президента України

Олег Ляшко заявив, що «Радикальна партія» не піде в опозицію до Зеленського, тому що «він поки що ще нічого не зробив, до чого бути в опозиції?». 

Про це лідер «Радикалів» заявив журналісту 112 каналу в кулуарах ВР.

Ляшко нагадав, що якщо дії Зеленського будуть спрямовані проти України, то, цитуємо: «буде в такій опозиції, що спатиме в мене з відкритими очима і вночі прокидатиметься в холодному поту». 

Проте якщо Зеленський знизить ціни на газ, підвищить зарплати та пенсії, то отримає підтримку від фракції «Радикальної партії» у Верховній Раді. 

«Ми не підемо в опозицію до новообраного Президента, поки не побачимо, що він робить на посаді. На нашу думку, першим його рішенням має бути зниження ціни на газ – у нього є для цього усі повноваження. А після цього - підвищення зарплат та пенсій за рахунок усіх корупційних схем, закладених у бюджеті на цей рік. Якщо ж він працюватиме не на користь України, підемо в таку опозицію, що він з відкритими очима спатиме і в холодному прокидатиметься. 

На жаль, у нас часто буває так, що заходять у президентський кабінет ангелами з крилами, а через кілька місяців стають чортами. Щоб припинити це, треба запровадити жорсткі механізми контролю - закон про імпічмент і ТСК, скасування недоторканості Президента, суддів, депутатів.

Кожен має відповідати за свої дії по закону», - написав Олег Ляшко на своїй сторінці в Facebook, коментуючи своє інтерв’ю 112 каналу.     506


avatar