05.06.2018, 09:57

Путін: Умов, при яких Росія поверне Крим Україні не існує

Путін: Умов, при яких Росія поверне Крим Україні не існує
Путін: Умов, при яких Росія поверне Крим Україні не існує

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що умови, при яких Крим буде повернутий Україні, просто не існує.

Про це він сказав в інтерв'ю австрійському телеканалу ORF, яке оприлюднено на офіційному сайті Кремля.

"Коли на Україні стався антиконституційний збройний переворот, захоплення влади за допомогою сили, наша армія перебувала в Криму на законних підставах, за договором там перебувала наша військова база. Перше, що ми зробили, - ми збільшили свій контингент для охорони наших збройних сил там, наших військових об'єктів, на які, ми бачили, вже готуються різні замаху і посягання. Ось з чого все почалося ", - сказав він.

Путін зазначив, що "коли в Крим вже поїздами почали направляти націоналістів" жителі півострова відчули себе в небезпеці, тому і виникло бажання їх захистити.

"І перше, що спало на думку, - відновити свої права, які були отримані в рамках самої України, коли Крим отримав автономію. З цього насправді все почалося ... В цей момент наші збройні сили, які не перевищили навіть чисельного контингенту , покладеного за договором про нашій базі, що зробили? Вони забезпечили проведення незалежних, вільних виборів - волевиявлення людей, що проживали в Криму. до речі кажучи, рішення про проведення цього референдуму було прийнято кримським парламентом, який був обраний в повній відповідності з Констітуціей і законами України до будь-яких подій подібного роду. Тому нічого протизаконного ", - вказав президент РФ.

За його словами, Крим увійшов до складу Росії не в результаті вторгнення російських військ, а в результаті волевиявлення кримчан на відкритому референдумі.     329


Новини по темі:avatar