11.01.2020, 16:12

Президенти України та Франції провели телефонну розмову

Президенти України та Франції провели телефонну розмову
Президенти України та Франції провели телефонну розмову

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном. Про це повідомляє прес-служба президента України. 

Зазначається, що Володимир Зеленський подякував французькому колезі за співчуття у зв’язку з катастрофою літака в Ірані.

Сторони відзначили, що таке швидке встановлення істини стало результатом чіткої роботи української експертної групи в Ірані та консолідованої підтримки з боку міжнародних партнерів.

Президенти України та Франції домовилися про залучення французьких фахівців до розшифровки «чорних скриньок» збитого літака.

Еммануель Макрон пообіцяв сприяти всебічному розслідуванню катастрофи та притягненню до відповідальності винних у цьому злочині.

Лідери двох країн також обговорили подальші кроки на виконання домовленостей, досягнутих у рамках саміту в Нормандському форматі 9 грудня 2019 року в Парижі. Володимир Зеленський поінформував Президента Франції про актуальну безпекову ситуацію на Донбасі. Глави держав домовилися продовжити двосторонній діалог.

Крім того, сторони домовилися про тристоронній дзвінок у форматі Україна – Франція – Німеччина найближчим часом.

Еммануель Макрон погодився відвідати Київ на запрошення Володимира Зеленського.     313


avatar