03.09.2021, 06:32

Президент України зустрівся з гендиректором Apple Тімом Куком

Президент України зустрівся з гендиректором Apple Тімом Куком
Президент України зустрівся з гендиректором Apple Тімом Куком

Під час свого робочого візиту до США президент України Володимир Зеленський зустрівся з генеральним детектором компанії Apple Тімом Куком. Про це повідомляє Офіс президента України. 

Глава держави відзначив, що успіх Apple надихає тих, хто сьогодні займається цифровою індустрією, а також зауважив, що і Український ІТ-сектор нині стрімко розвивається. 

«Вже сьогодні Україна – потужний світовий ІТ-хаб. Наші фахівці успішно співпрацюють з компаніями зі списку Fortune 500, зокрема й з Apple», – сказав він.

Глава держави та його команда презентували генеральному директору Apple проект «Дія City».

Крім того, під час зустрічі обговорилась можливість співпраці в напрямку освіти в галузі програмування для школярів, студентів, ветеранів, працівників сфери охорони здоров'я, а також забезпечення комп'ютерною технікою шкіл та вчителів – на підтримку тих програм, які вже реалізуються в Україні.

Сторони також обговорили можливість будівництва компанією Apple дата-центру для сервісів iCloud в Україні, за прикладом центру, який було споруджено в Данії. Йшлося й про локалізацію продуктів Apple, українізацію персонального помічника Siri.

«Сподіваюсь, що динаміка розвитку компанії Apple та темпи цифровізації нашої держави допоможуть створити історію успіху Apple в Україні та Apple з Україною», – наголосив Володимир Зеленський.     336


avatar