30.05.2018, 20:44

Президент призначив п'ятьох нових членів НКРЕКУ

Президент призначив п'ятьох нових членів НКРЕКУ
Президент призначив п'ятьох нових членів НКРЕКУ

Президент України Петро Порошенко призначив п'ятьох нових членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Призначив п'ятьох нових членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг – відповідні Укази про призначення підписав сьогодні. Процес формування нового незалежного регулятора нарешті завершено", - написав Президент.

Він висловив вдячність ЄБРР, Світовому банку, МВФ, ЄС, американським партнерам та всім, хто "доклав зусилля, для того, щоб сьогоднішній день став можливим".

30 травня Порошенко звільнив Дмитра Вовка з посади голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

18 квітня Вовка повторно не допустили до участі в конкурсі з відбору нових членів НКРЕКП після того, як конкурсна комісія визнала недостатнім його досвід роботи у сфері енергетики. Згідно з новими нормами, кандидат повинен мати не менше п’яти років досвіду роботи у даній сфері.

.     345


Новини по темі:avatar