22.01.2022, 17:21

Порошенко закликав Зеленського об’єднатись заради України

Порошенко закликав Зеленського об’єднатись заради України
Порошенко закликав Зеленського об’єднатись заради України

Петро Порошенко на круглому столі «Єдність народів. Захист демократії. Оборона держави» закликав президента України Володимира Зеленського підписати символічний акт про об’єднання. Про це повідомляє сайт «Європейської солідарності».

«І я закликаю до єдності. До символічного акту, який нам треба підготувати і підписати вже зараз. Я дуже шкодую, що немає тут Зеленського і немає тут влади. Але ми не можемо залишатися заручниками, ми закликаємо владу взяти участь в процесі об’єднання», - йдеться у повідомленні. 

«Вчора я сказав в ефірі, що Зеленський точно не мій друг. І ця дріб‘язковість, переслідування опозиції точно не дає аргументів для об’єднання. Але інтереси  держави вищі. І сьогодні мій голос також за об’єднання», - заявив Порошенко. 

Окрім влади він закликав до об’єднання і всі опозиційні демократичні сили. 

«За час війни ми відкрили прості істини. Перша істина. Той хто не годує свою армію – буде годувати іншу. Друга істина: хочеш миру – готуйся до війни. Третя істина: як не заглядай в очі і не плач, Москва сльозам не вірить. І об’єднання цих трьох істин – четверта. Це є «геть від Москви», разом – до ЄС та НАТО. Це має бути спільною платформою, яка нас всіх об’єднає», - зазначив Петро Порошенко.      217


avatar