29.11.2018, 13:10

Порошенко закликає НАТО розмістити свої кораблі в Азовському морі

Порошенко закликає НАТО розмістити свої кораблі в Азовському морі
Порошенко закликає НАТО розмістити свої кораблі в Азовському морі

Порошенко закликав світ не вірити брехні Путіна та закликав НАТО розмістити свої кораблі в Азовському морі. Про це повідомляє видання Bild

Росія говорить про те, що військовий стан введено для того, аби зірвати майбутні вибори. Та Президент України заперечує вищесказане і закликає світ згадати всю брехню президента РФ, а особливо «зелених чоловічків» в Криму та отруєння Скрипаля в Солсбері. 

«Путін знову розповідає світу казки» - зазначив Порошенко. 

«Наш флот дотримується міжнародного права. У нас є всі докази на столі. Всі можуть бачити, що російські солдати атакували наш флот. Ми повинні були відреагувати і саме тому я ввів воєнне положення в деяких регіонах, тому що нам потрібно захищати нашу країну.

Путін хоче повернути колишню Російську імперію. Крим, Донбас, він хоче всю країну.» 

Також Порошенко закликав Німеччину задуматись над тим, що буде, якщо Путіна не зупинити зараз та повідомив про свої сподівання стосовно готовності НАТО розмістити свої кораблі в Азовському морі.

«Німеччина - один з наших найближчих союзників, і ми сподіваємося, що держави, що входять в НАТО, тепер готові перемістити морські кораблі в Азовське море, щоб допомогти Україні і забезпечити їй безпеку.

Єдина мова, яку він розуміє, (ред. Путін) - це єдність західного світу. Ми не можемо прийняти цю агресивну політику Росії. Спочатку це був Крим, а потім Східна Україна, тепер він хоче Азовське море. Німеччина також повинна запитати себе: що зробить Путін, якщо ми не зупинимо його?» - зазначив Президент України.     272


avatar