02.01.2019, 20:56

Порошенко: за час дії ЗВТ обсяг нашої торгівлі з Євросоюзом зріс на 40%

Порошенко: за час дії ЗВТ обсяг нашої торгівлі з Євросоюзом зріс на 40%
Порошенко: за час дії ЗВТ обсяг нашої торгівлі з Євросоюзом зріс на 40%

Президент України Петро Порошенко прозвітував перед українцями, що відбулось у країні за 3 роки зони вільної торгівлі з ЄС.

За словами Порошенка, в Україні розпочався процес повномасштабної економічної інтеграції нашої держави до спільного європейського ринку. 

"За час дії ЗВТ обсяг нашої торгівлі з Євросоюзом зріс на 40%. Частка ЄС в експорті української продукції сягнула історичного максимуму у 42,5%. Якісно змінилася структура українського експорту в бік продукції з доданою вартістю, частка якої склала 43% експорту в ЄС.",- зазначив президент.

Також Порошенко запевнив, що вільна торгівля з Євросоюзом стала поштовхом до проведення та завершення переговорів про ЗВТ з іншими великими торговельними державами світу, такими як Канада, Ізраїль, Туреччина. 

"З 1 січня цього року ЗВТ з ЄС отримує новий потужний імпульс через початок застосування Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.",- написав Порошенко.

Не забув розповісти політик й про майбутнє країни: "наступні пріоритети у розвитку торгівлі з ЄС – це посилена митна співпраця, укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції, адаптація законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних заходів."- зазначив Петро Порошенко.     210


avatar