18.05.2019, 18:57

Порошенко вимагає у Зеленського продовження руху України до ЄС

Порошенко вимагає у Зеленського продовження руху України до ЄС
Порошенко вимагає у Зеленського продовження руху України до ЄС

Президент України Петро Порошенко сподівається, що новий Глава держави продовжить  рух України до Європейського Союзу, оскільки більшість українців підтримують саме такий напрям розвитку держави.

Про це йдеться на сайті Адміністрації Президента 

Порошенко зазначив, що Європейський Союз - це курс, який обрала Україна, а також дав настанови новообраному президенту України Володимиру Зеленському. 

«По-перше, збережіть довіру та солідарність Європейського Союзу з Україною. Це надбання є дуже високою цінністю. По-друге, зміцнюйте проукраїнську міжнародну солідарність світу, міжнародну коаліцію в світі на підтримку України, яка протистоїть російській агресії та підтримує українські реформи. (...) Продовжуйте і ефективно втілюйте в життя Угоду про асоціацію з ЄС та поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі з ЄС – Україна має, нарешті, вже зараз увійти до внутрішнього ринку ЄС. Продовжуйте секторальну інтеграцію з ЄС за напрямками, які вже зараз зафіксовані в рішеннях саміту. Це є Цифровий союз, Енергетичний союз, Митний союз і Шенгенський союз. Впевнений в тому, ці напрямки мають бути реалізовані вже цього року», - заявив Петро Олексійович. 

Та найважливішим Порошенко назвав підписання дій щодо членства в НАТО. 

«І останнє,  найважливіше, створіть всі умови, щоб до 2023 року Україна відповідала критеріям членства в Європейському Союзі і мала можливість подати заявку до повноправного членства Української держави в Європейському Союзі та підписати План дій щодо членства України в НАТО» - підсумував чинний Глава держави.     120


avatar