05.02.2019, 09:22

Порошенко розповів про 5 головних напрямів розвитку України

Порошенко розповів про 5 головних напрямів розвитку України
Порошенко розповів про 5 головних напрямів розвитку України

Петро Порошенко в ефірі «Свобода слова на ICTV», гостем якого став вчора, 4 лютого, розповів про основні напрями розвитку України. 

«Україна має 5 головних напрямків, по яких відбуватиметься економічне зростання» - зазначив діючий президент України, та детально розповів про кожний із них. 

«Перший – це агросектор. Минулого року Україна зібрала 70 млн тонн зерна. Завдяки новітнім технологіям Україна у десятці виробників зерна у світі і в трійці найбільших експортерів» - розповів Петро Олексійович.

«Другий напрямок – IT. І це не просто освічені фахівці. Ми не маємо більше бути ITшниками для іноземних виробництв, а повинні створювати свої стартапи. 

Третя позиція – це індустріалізація. І зростання рівня прямих іноземних інвестицій, прихід на наш ринок технологій, які працюють на світовий експорт – є запорукою ефективності цього напрямку.

Четвертий напрямок – потужні інфраструктурні проекти. Місце України на географічній мапі світу є запорукою і гарантією, що унікальні логістичні можливості забезпечать випереджаюче зростання. І п’ятий напрямок – туризм. Я переконаний, що кожний іноземний турист, який приїхав в Україну, одразу ж закохується в неї. Іншої такої красивої країни, як України, немає. Але у структурі ВВП туризм зараз дає – 1,5%. А в середньому у світі – 10%. Скільки нам багато можна рости!» - підсумував Порошенко.

      246


avatar