12.01.2019, 13:00

Порошенко: приводимо ЗСУ до стандартів НАТО

Порошенко: приводимо ЗСУ до стандартів НАТО
Порошенко: приводимо ЗСУ до стандартів НАТО

Президент України Петро Порошенко повідомив, що угоду про закупівлю турецьких безпілотників для української армії підписано. 
Про це голова держави повідомив сьогодні, на своїй сторінці у facebook.

"Як ми і домовлялися з Президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, підписано угоду про закупівлю для українського війська ударних турецьких дронів Bayraktar TB2.",- написав Порошенко.

Порошенко зазначив, що ці новітні ударні безпілотники оперативно-тактичного рівня окрім вискотехнологічних характеристик також можуть бути доозброєні сучасним високоточним ракетним озброєнням для знищення бронетехніки, інженерних та фортифікаційних споруд, а також морських цілей. 

"Угода між Державною компанією "Укрспецекспорт", що входить до складу Державний концерн "Укроборонпром", та турецькою компанією Baykar Makina є частиною заходів із розширення військово-технічного співробітництва між Україною та Туреччиною. Та цілковито відповідає стратегічному курсу України до Альянсу - його стандартів та відкритого світового ринку озброєння, у який успішно інтегрується український оборонно-промисловий комплекс.",- зазначив президент України.

За словами Петра Порошенка, його команда і далі продовжує переозброювати українську армію сучасними зразками, що відповідають стандартам НАТО.
      256


avatar