27.08.2021, 22:08

Порошенко назвав свою найбільшу помилку за часів президентства

Порошенко назвав свою найбільшу помилку за часів президентства
Порошенко назвав свою найбільшу помилку за часів президентства

Своєю найбільшою помилкою за часів президентства П’ятий президент України Петро Порошенко вважає саме кадрові прорахунки. Проте зауважив, що на фоні «зелених дилетантів» його команда виглядала досить пристойно. Про це повідомляє «Українська Правда». 

Порошенко заявив, що в його оточенні були ті, які відзначались користолюбивством і нарцисизмом. Проте зазначив, що в цілому в команді виросло багато талановитих управлінців в різних сферах, які ще обов’язково пригодяться Україні. 

«Наша команда виглядає дуже пристойно на фоні «зелених делитантів», - йдеться у статті. 

«За два роки після парламентських виборів 2019 року фігурантом гучного скандалу став кожен п’ятий депутат монобільшості – понад півста «слуг». Це об’єктивна оцінка Комітету виборців України", – додав експрезидент. 

Окрім того він додав, що ніколи не мав абсолютної влади, так як вважає, опираючись на класика Джона Дальберга-Актона, що «абсолютна влада розбещує абсолютно», та привів у приклад Януковича і Зеленського. 

«Обоє доводять, що для країни краще часом неповоротка коаліція із повільними, але виваженими рішеннями досвідчених політиків, ніж скажений принтер монобільшості невігласів та дилетантів», - зауважив Порошенко.      494


avatar