22.04.2019, 01:17

Порошенко: Я готовий витрачати будь-який час, щоб допомогти новому президенту увійти в курс справ

Порошенко: Я готовий витрачати будь-який час, щоб допомогти новому президенту увійти в курс справ
Порошенко: Я готовий витрачати будь-який час, щоб допомогти новому президенту увійти в курс справ

Президент України Петро Порошенко пообіцяв до інавгурації президента Володимира Зеленського розповісти йому про тонкощі роботи на новій посаді. Про це Порошенко заявив 21 квітня на брифінгу у своєму передвиборчому штабі, повідомляє кореспондент «ГОРДОН».

«Між офіційним оголошенням [підсумків] виборів та інавгурацією я готовий без жодних обмежень витрачати будь-який час, щоб допомогти новому президенту увійти в курс справ у найменших деталях. Більше того, я готовий передати йому всю мережу міжнародної підтримки України. Всю мережу, яку ми так дбайливо вибудовували роками», – підкреслив він. 

Президент додав, що вибори в Україні відбулися чесно, прозоро і відповідно до європейських стандартів.

«В умовах війни, в умовах російської агресії ми з вами зберегли демократію. Ми зберегли право вибору українців обирати собі владу і бездоганно провели вже дві президентські кампанії, одну парламентську, місцеву. Ми залишаємося єдиною демократичною країною на пострадянському просторі з усіх народів колишнього СРСР, де є реальне, а не паперове право міняти владу тоді, коли ви, українці, вважаєте це за потрібне», – зазначив Порошенко.

Президент додав, що всі чутки про нібито спробу глави держави зірвати вибори виявилися брехливими.

«Я навіть не чекаю вибачень від моїх опонентів, Господь їм суддя. А сьогодні, 21 квітня, я хотів би подякувати всім українцям за спільну роботу протягом п'яти років над вирішенням завдань історичного масштабу. Ми далеко просунулися в їх вирішенні, зробили безпрецедентний обсяг роботи, і приємно, що всі наші міжнародні партнери чітко наголосили, що за п'ять років президентства Порошенка було зроблено набагато більше, ніж за 25 років до цього. Це є наша з вами перемога», – підсумував він. 

 Джерело: ГОРДОН
     214


avatar