03.06.2018, 18:19

Порошенко: Безвіз - остаточне "прощай" Російської імперії

Порошенко: Безвіз - остаточне "прощай" Російської імперії
Порошенко: Безвіз - остаточне "прощай" Російської імперії

Сьогодні, після лібералізації візового режиму з країнами ЄС, український паспорт входить до тридцятки найсильніших паспортів в світі.

Про це Президент України Петро Порошенко сказав на зустрічі з українською громадою в Іспанії, повідомляє прес-служба Глави держави.

"Українські громадяни, тільки пред'явивши біометричний паспорт, можуть вільно подорожувати по всій Європі. А тепер і по всьому світу, оскільки Україна зараз раді вітати і відкривають двері вже 117 країн, а український паспорт входить до тридцятки найсильніших паспортів світу", - зазначив Порошенко .

Крім скасування візового режиму, було укладено і Угоду про асоціацію з ЄС і підписано поглиблене і всеосяжну про зону вільної торгівлі. Глава держави також підкреслив, що для українського народу безвізовий режим - це не тільки право вільно подорожувати.

«Це остаточне« прощай »Радянському союзу і Російської імперії. Весь світ повинен дізнатися і побачити, яке фантастичне і велика держава Україна. І ми кожен день створюємо для цього додаткові приводи. Так, як це відбулося 26 травня під час проведення фінальних матчів Ліги Чемпіонів в Києві. Київ був визнаний самим гостинним і найбезпечнішим містом за всю історію проведення подібних подій », - сказав Порошенко.     367


Новини по темі:avatar