29.01.2022, 17:45

Польща готується приймати біженців з України в разі війни

Польща готується приймати біженців з України в разі війни
Польща готується приймати біженців з України в разі війни

«Відповідно до Женевської конвенції, ці люди будуть під захистом Польщі, і ми не будемо від цього дистанціюватися», - повідомив заступник очільника Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Мацєй Вонсік.

Про це повідомляє «Польське Радіо»

Він зазначив, що в разі вторгнення Росії в Україну, Польші слід очікувати великого напливу біженців, людей, які «втікатимуть від вогню та смерті».

Вонсік зазначив, що Польща повинна готуватись до найгіршого сценарію, хоча і надіється на позитивний хід подій. Він зауважив, що йдеться саме про підготовку переходів, медичне обслуговування, проживання та харчування та зазначив, що деякий час МВС вже вживає необхідних заходів. 

«Відповідно до Женевської конвенції, ці люди будуть під захистом Польщі, і ми не будемо від цього дистанціюватися. Там, де насправді є біженці, ми повинні їм допомогти, таке міжнародне право, але це також правила співіснування цивілізованих людей, принципи європейської та християнської культури. Ми не втечемо від цього і не будемо від цього захищатися», - сказав заступник глави МВСіА.     260


avatar