04.06.2018, 15:12

Поліграф підтвердив, що Савченко готувала теракт

Поліграф підтвердив, що Савченко готувала теракт
Поліграф підтвердив, що Савченко готувала теракт

Перевірка на поліграфі підтвердила, що Савченко готувала теракт.  Про це у понеділок, 4 червня, повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

"За результатами проведеного дослідження комісією експертів надано категоричні висновки про наявність у Савченко Н.В. позитивних психофізіологічних реакцій, які свідчать, зокрема, про те, що Савченко Н.В. обговорювала плани насильницького повалення конституційного ладу, брала участь у незаконних діях з поваленням конституційного ладу та особисто готувала насильницьке повалення конституційного ладу", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Савченко обговорювала плани збройного захоплення влади та брала участь у підготовці збройного захоплення влади, для чого з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади підшукувала та перевозила зброю.

Розроблені плани з насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади Савченко обговорювала з Володимиром Рубаном, очільником "ДНР" Олександром Захарченком та його соратником Олексієм Тимофєєвим. 

Експерти повідомили, що Савченко обговорювала зі спільниками плани вбивства керівників держави, зокрема особисто розподіляла ролі в замахах.

Нею був розроблений чіткий план вбивства керівників держави, вона домовлялася зі спільниками, хто і що має робити під час замаху на вбивство керівників держави. Поліграф також засвідчив, що Савченко готувалася здійснити теракт в "Урядовому кварталі" та будівлі Верховної Ради.

"У зв’язку зі свідомою протидією Савченко Н.В. проведенню судової психологічної експертизи з використанням поліграфу комісія експертів не змогла поставити Савченко Н.В. всі запитання, а проведення експертизи було припинене", - додали в СБУ.

 

Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці державного перевороту і терактів, загрожує від 10 до 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.Під час судового засідання народна депутатка оголосила голодування та заявила, що справа проти неї є політично вмотивованою.     328


Новини по темі:avatar