23.08.2018, 06:48

Папа Римський і король Швеції: як світ вітає Україну з Днем незалежності

Папа Римський і король Швеції: як світ вітає Україну з Днем незалежності
Папа Римський і король Швеції: як світ вітає Україну з Днем незалежності

Лідери країн світу почали надсилати на адресу президента України Петра Порошенка вітальні листи з нагоди 27-ї річниці Незалежності України.

Про це повідомляє прес-служба президента України.

Вітання українському народу і главі Української держави надіслав також Папа Римський Франциск.

- З нагоди Дня незалежності України передаю Вам, Ваша Високоповажносте, і громадянам України свої щирі вітання. Сподіваюся, що прагнення знайти рішення на благо світу, до якого так прагне народ, принесе позитивні результати для всієї країни, особливо для жителів регіонів, уражених конфліктом, - йдеться в привітанні.

«З нагоди національного свята України, дозвольте мені висловити Вам, Ваша Високоповажносте, мої вітання і найкращі побажання процвітання українському народові. Дозвольте мені також висловити свою подяку і надати дуже високий бал послідовним і наполегливим діям вашого уряду в досягненні правди і справедливості для жертв трагедії МН17 і їх близьких родичів. Ми цінуємо відмінну співпрацю між нашими двома країнами та іншими членами Об'єднаної слідчої групи, і ми з нетерпінням чекаємо на прогрес в цьому ж дусі», - йдеться у вітальному листі короля Нідерландів Віллема-Олександра.

- З нагоди національного свята я радий висловити гарячі побажання миру і благополуччя українського народу від імені італійців і від себе особисто. Світ, стабільність і процвітання у вашій країні залишаються нашим щирим побажанням і тою справою, яку ми з вірою підтримуємо в рамках зусиль, яких докладають в цьому напрямку з боку міжнародного співтовариства. Виконання Мінських угод є метою, до якої необхідно прагнути в інтересах України і всієї Європи в істинному дусі співпраці і політичної волі, - зазначив президент Італії Серджіо Маттарелла.

Серджіо Маттарелла також зазначив, що Італія підтверджує свою повну підтримку принципів міжнародного права, а також підтримку територіальної цілісності і суверенітету України, і разом з європейськими партнерами працює з метою повного і безумовного їх забезпечення.Джерело: fakty.ictv.ua
     254


avatar