16.05.2018, 10:43

Ні уряд, ні президент, ні НБУ не приймають самостійних і чітких рішень, - Тимошенко

Ні уряд, ні президент, ні НБУ не приймають самостійних і чітких рішень, - Тимошенко
Ні уряд, ні президент, ні НБУ не приймають самостійних і чітких рішень, - Тимошенко

Україна протягом останніх чотирьох років знаходиться під негативним зовнішнім управлінням. Частина великих транснаціональних фінансових олігократію за сприяння корумпованого керівництва України грубо і цинічно заробляють на нашій державі.

Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко під час ефіру на телеканалі "NewsOne".

Політик зазначила, що питання зовнішніх впливів треба розділяти на позитивний аспект - як підтримка США, ЄС чи МВФ, і на бажання отримати вигоду з слабкості країни.

"Ми маємо Угода про асоціацію між Україною та ЄС, співпрацюємо з МВФ, в України також є сильні друзі - США, ЄС та інші країни світу, які підтримали нас проти зовнішньої агресії Росії. У цьому випадку я б категорично не розглядала це як елементи якого -то зовнішнього управління, адже мова йде про солідарність і бажанні допомогти нам проходити важкий шлях становлення ", - пояснила вона.

Разом з тим Тимошенко застерегла:

"Є негативний зовнішнє управління, мета якого - цинічно заробити на Україні. Всі відчувають, що ні уряд, ні президент, ні НБУ - не приймають самостійних і чітких рішень".

За словами лідера партії, "частина великих транснаціональних фінансових олігократію" за сприяння представників нинішньої державної влади користуються ресурсами і можливостями України і викачують величезні гроші з нашої економіки.

"Ці освіти як великі вгодовані акули плавають в глобальному просторі, не мають відношення до жодної країни світу, але мають хороші апетити. І коли в глобальному просторі з'являється слабка жертва, яка має слабке і неінтелектуальних корумповане керівництво, яка знекровлена ​​війною і неправильно прийнятими рішеннями, - вона якраз і стає здобиччю ", - пояснила політик.

Знищення країни, на переконання Голови партії, відбувається через такі глобальні кроки:

- знищення банківської системи;

- вбивство середнього класу;

- створення штучної інфляції,

- вимивання грошей з економіки;

- введення завищених тарифів;

- створення умов для еміграції;

- руйнування системи охорони здоров'я;

- демонтаж системи освіти.

Юлія Тимошенко вважає, що неможна далі українську націю тримати невігласами, тому нам треба знати правду і розуміти, як протистояти цьому згубному для країни зовнішньому впливу.

"Сьогодні ведеться величезна кампанія для того, щоб маріонетки, які не знають, як управляти країною і виводити її з кризи, прийшли на найвищі посади в державі", - зазначила політик.

Лідер "Батьківщини" закликала людей відповідально ставитися до країни, "адже вже немає часу на експерименти". На її переконання, доля країни буде вирішуватися на наступних президентських і парламентських виборах.

"Ми повинні як нація стати єдиним організмом і бачити, де саме загроза. Об'єднавши наш інтелект, ми сформуємо національну сильну команду, яка буде дорожню карту, розуміти новий курс країни, буде курс відновлення інноваційної системи нашого життя", - запевнила Тимошенко.

Вона також закликала зробити так, "щоб хоч один раз в історії України до влади прийшла сильна, незалежна, професійна команда, зокрема національних українських технократів, які поставлять країну на ноги".

"Ми сьогодні збираємо таку команду і готові публічно оголосити новий курс країни, має дві складові: перша - це перебудова всієї політичної системи життя, і друга - це новий економічний курс країни, крок за кроком виведе нас з критичного стану", - підсумувала голова партії.
 

 20


Новини по темі:avatar