24.05.2019, 14:07

Надія Савченко вибачилась перед Русланом Хомчаком

Надія Савченко вибачилась перед Русланом Хомчаком
Надія Савченко вибачилась перед Русланом Хомчаком

Депутат ВР України Надія Савченко вибачилась перед начальником Генштабу Хомчаком за свої коментарі в ефірі телеканалу «112 Україна». Пост з вибаченнями вона опублікувала на своїй офіційній сторінці в Facebook

«Не довіряйте слухам і вмійте визнавати свої помилки, особливо якщо ви політик. Іноді така помилка може дорого коштувати навіть не вам, а країні. Я приношу свої вибачення начальнику Генерального Штабу ЗСУ генералу Хомчаку за те, що опираючись на чутки і думку інших людей, дозволила собі коментувати в ефірі телеканалу 112 Україна його якості, як людини і командира, не будучи особисто з ним знайома» - йдеться у пості Савченко. 

Вона зазначила, що на війні правду знати неможливо, а сама істина не є до кінця відомою.

«Я не мала на це права, хоча б тому, що не приймала участь в боях під Іловайськом і не служила під його командуванням. На це мають право тільки ті солдати, які були в тих боях. На війні ти ніколи не можеш знати всієї правди. Ти бачиш тільки бій в ста метрах від себе. Правда війни завжди супепечлива, а істина залишається до кінця невідомою. Історія визначає правду, але не істину, в залежності від перемоги чи поразки. Я вчинила не правильно. Я це визнаю. Я приношу генералу Хомчаку свої вибачення. Честь маю», - написала Надія Савченко. 

Нагадаємо, раніше Савченко називала Руслана Хомчака боягузом не недостатньо розумним керівником.     284


avatar