20.09.2018, 21:00

НАБУ оприлюднило «підозрілі» переписки у справі Омеляна (фото)

НАБУ оприлюднило «підозрілі» переписки у справі Омеляна (фото)
НАБУ оприлюднило «підозрілі» переписки у справі Омеляна (фото)

В НАБУ оприлюднили переписку Володимира Омеляна з його братом, а також переписки членів родини, котрі вказують на порушення. 

Детективи отримали більше 30 тимчасових доступів до документів і речей, а також відправили понад сотню запитів. Наразі матеріали в провадженні стосовно Володимира Омеляна налічують більше 20 томів. Про це повідомляє НАБУ на своїй сторінці в Facebook. 

Далі текст:

«Розслідуючи незаконне збагачення міністра інфраструктури України та декларування ним недостовірних відомостей у е-деклараціях, детективи отримали понад 30 тимчасових доступів до речей та документів, направили понад 100 запитів. Наразі матеріали в цьому провадженні налічують понад 20 томів. 

Вся ця робота зроблена під пильним процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Тим більш дивною виглядає заява Керівника САП про «формальність» ознак злочину у діях міністра інфраструктури, адже саме підлеглий Назара Холодницького доручив детективу НАБУ повідомити посадовцю про підозру, визнавши зібрані докази достатніми. 

Наголошуємо, що у фокусі розслідування НАБУ — факти, які вказують на можливе порушення з боку міністра законодавства в частині незаконного збагачення та внесення недостовірних даних до е-декларацій. Дотепер посадовець не навів аргументованих доказів щодо походження незадекларованих активів. 

З огляду на отримані докази, слідство припускає, що високопосадовець свідомо приховував свої статки. Так само викликають питання і деякі аспекти його професійної діяльності на посаді міністра. І хоча оцінка цього напрямку роботи не є компетенцією слідства, тим не менше, з огляду на суспільний резонанс, оприлюднюємо деякі з фрагментів листування міністра з іншими особами. 

Також оприлюднюємо проект висновку НАЗК щодо відсутності в діях міністра конфлікту інтересів, який той отримав за два місяці до офіційного ухвалення рішення (див. вкладення)»

Нагадаємо, вчора, 19 вересня, Солом'янський райсуд Києва ухвалив рішення про арешт майна міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.     304


avatar