23.05.2019, 13:17

На сайті президента України зареєстровано петицію за відставку Зеленського

На сайті президента України зареєстровано петицію за відставку Зеленського
На сайті президента України зареєстровано петицію за відставку Зеленського

Вчора, 22 травня на сайті президента України була зареєстрована петиція «За відставку президента України Володимира Зеленського».

Автор петиції Максим Безрук заявив, що той приписує народній волі «власні забаганки». 

«Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!», - йдеться у петиції. 

Станом на 23 травня петиція набрала 17036 голосів з 25000 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 92 дні.     263


avatar