19.06.2021, 16:06

Лукашенко: «Ви бачите, як гидко вчинила Україна»

Лукашенко: «Ви бачите, як гидко вчинила Україна»
Лукашенко: «Ви бачите, як гидко вчинила Україна»

Олександр Лукашенко, самопроголошений президент Білорусі, виступаючи в одній із білоруських дитячих лікарень заявив, що вчинок України по відношенню до Білорусі є гидким, адже білоруські клініки лікують громадян України, а сама Україна однією із перших закрила авіасполучення з Білоруссю після того, як Білорусь примусово посадила літак Ryanair, аби затримати опозиційного журналіста та ексредактора телеграм-каналу NEXTA Романа Протасевича.

Про це повідомляє телеграм-канал «Пул Первого»

«Ви бачите, як гидко вчинила Україна? Ви бачите, ми тут рятуємо їх людей, і будемо рятувати, люди то ні в чому не винні, а вони закрили нам проліт. Ну нам приходиться хвилин 40-45 робити крюк, облітаючи їх для того, щоб потрапити в Турцію там, і далі, в Єгипет і так далі і тому подібне», - заявив Лукашенко. 

Так не буде проблем. Інші авіалінії, турецькі там, до прикладу, вони напряму літають, поки що напряму, хоча ми зараз ведемо діалог. Якщо Україна закрила нам проліт, то ми з України не будемо просто приймати літаки. Тобто треба створити рівні умови для наших літаків «Білавія». Якщо ми цим шляхом летимо, то ми змусимо і інших цим шляхом летіти до нас в Білорусь», - зазначив самопроголошений президент Білорусі.      641


avatar