03.06.2018, 09:39

Лукашенко прокоментував прагнення України вступити в НАТО

Лукашенко прокоментував прагнення України вступити в НАТО
Лукашенко прокоментував прагнення України вступити в НАТО

Вступ України в НАТО може виявитися хорошим варіантом розвитку подій для Білорусі та Росії.

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко 1 червня, під час відвідування прикордонної застави "Дивин" в Кобринському районі, що межує з Україною, де ознайомився з заходами щодо забезпечення прикордонної безпеки країни і заходами з охорони держкордону, повідомляє білоруське агентство БЕЛТА.

Як повідомляє видання, глава держави згадав про ситуацію в Україні в плані перспектив розвитку геополітичної обстановки в регіоні. За його словами, в цьому питанні є певна невизначеність.

"Якщо Україна буде в НАТО - інша ситуація, якщо не буде в НАТО, але там запанують занадто націоналістичні тенденції з орієнтацією" воювати з усіма ", то це третя ситуація - ще більш складна", - зауважив він.

Лукашенко також зазначив:

"Я часто росіянам говорю, тим хто боїться, що Україна стане натовською, що, може бути, прийдуть часи, коли ми будемо радіти, що Україна в НАТО, а не стала якоюсь бандитською державою, де будуть окремі бандформування і угруповання, - ось тоді нам буде непереливки: і Росії, і Білорусі, і всім іншим ".

В ході поїздки також зазначалося, що до 2024 року Білорусь планує повністю добудувати інфраструктуру на кордоні з Україною.

Як доповів президенту голова Державного прикордонного комітету Анатолій Лаппо, на сьогоднішній день на українському напрямку необхідно обладнати ще шість застав.

Практично завершені роботи по створенню сучасних прикордонних застав на Прибалтійському напрямку, аналогічно щодо інфраструктури на кордоні з Польщею.

"Залишилася тільки кордон з Україною. Де нові добудуємо, де модернізуємо, і до 2024 року ми практично повністю інфраструктуру добудуємо", - доповів прикордонник.     365


Новини по темі:avatar