03.06.2019, 14:40

Ляшко пропонує Зеленському «послати» МВФ

Ляшко пропонує Зеленському «послати» МВФ
Ляшко пропонує Зеленському «послати» МВФ

Лідер Радикальної Партії Олег Ляшко рекомендує президенту України Володимиру Зеленському переглянути умови співпраці з МВФ та скасувати рішення уряду підняти ціни на газ. Про це він написав на своїй офіційній сторінці в мережі Facebook. 

«У фільмі «Слуга народу» герой Зеленського послав МВФ під три чорти, а президент Зеленський каже про продовження співпраці з МВФ. Що таке продовження співпраці з МВФ? Це збільшення цін на газ, збільшення тарифів, це продаж землі іноземцям. Саме сліпе виконання вимог МВФ привело Україну до межі дефолту, про що зараз всі говорять. Із червня знову підіймають ціни на газ, хоча в усьому світі вони падають як раз на виконання меморандуму з МВФ», - йдеться у дописі Ляшка. 

«Я пропоную президенту Зеленському зробити те, що робив його герой у фільмі «Слуга народу». Якщо не послати МВФ, то хоча б переглянути умови співпраці з ним. Прийняти указ, яким скасувати рішення уряду про підвищення ціни на газ. Замість того, щоб обмежувати соціальні програми і прирікати людей на бідність і еміграцію - піднімати зарплати і пенсії. Я пропоную президенту Зеленському відмовитися від ідеї продажу землі іноземцям, бо продаж землі - це продаж України. Ми цього не допустимо!», - зазначив лідер Радикальної Партіі.     78


avatar