06.08.2018, 17:41

Литвин заявив, що нинішня влада може бути причетною до розстрілів на Майдані

Литвин заявив, що нинішня влада може бути причетною до розстрілів на Майдані
Литвин заявив, що нинішня влада може бути причетною до розстрілів на Майдані

У справах про злочини на Майдані влада хоче встановити істину "в односторонньому вимірі", заявив позафракційний народний депутат, екс-голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Народний депутат України Володимир Литвин уважає, що політики під час Євромайдану стимулювали протестувальників, щоб "на крові забігти у владу". Про це він заявив в ефірі програми "БАЦМАН" головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на телеканалі "112 Україна", відповідаючи на запитання, хто стоїть за провокаціями на Майдані.

"Я не можу керуватися здогадками, але я думаю, що лише з часом ми дізнаємося всю правду. А тим більше, що сьогодні, як мені бачиться, намагаються встановити істину (слово "істину" я беру в лапки) в такому односторонньому вимірі, щоб якомога швидше закрити цю тему. Думаю, що там усе було не так просто", – зазначив він.

За словами Литвина, "якщо уважно читати й аналізувати ту інформацію, яка є у відкритому доступі, не виключаю, що відбувався цинічний процес стимулювання тих людей, які були на Майдані, для того, щоб досягти бажаного результату". "Простіше кажучи, для того, щоб на крові забігти у владу", – додав нардеп.

Він додав, що, наприклад, у Вірменії протести проходили мирно, хоча "вся країна заявила, по суті справи, що вона не поділяє позицій правлячої партії і влади".

"А в нас не хотіли чекати, бо відчували – влада до рук підходить і ніяк не можна її схопити. Тоді, очевидно, потрібно було збільшити збурення суспільства і збільшити тиск з боку міжнародної спільноти. Я не можу зрозуміти радість, яку сьогодні демонструють і випромінюють у тому числі й українські політики за те, що загинули правоохоронці", – заявив він.

Наприкінці 2013-го – на початку 2014 року в Україні відбулися масові протести, які привели до зміни влади. Протестувальникам протистояли правоохоронні органи і найняті владою озброєні бандити (тітушки). За словами екс-генпрокурора Віталія Яреми, лише з 18-го до 20 лютого 2014 року було вбито 77 протестувальників, приблизно 700 осіб тоді дістало поранення.

У листопаді 2017 року італійський інтернет-портал Gli Occhi Della Guerra опублікував документальний фільм-розслідування, у якому кілька людей, які розмовляли грузинською мовою, стверджували, що в лютому 2014 року перебували в Україні і були в команді снайперів, завданням яких була стрільба по протестувальниках і правоохоронцях.

Як зазначають "Українські новини", Gli Occhi Della Guerra – італійський інтернет-портал, що спеціалізується на військових новинах та інформації з гарячих точок, який пов'язують із найбільшим італійським медіахолдингом Mediaset S. p.A., що належить колишньому прем'єру Італії Сільвіо Берлусконі.Джерело: «Гордон»
     277


avatar