24.08.2018, 22:52

Литва залишається вірним другом України – Грібаускайте привітала українців з Днем Незалежності

Литва залишається вірним другом України – Грібаускайте привітала українців з Днем Незалежності
Литва залишається вірним другом України – Грібаускайте привітала українців з Днем Незалежності

Лідери європейських країн продовжують надсилати на адресу президента України Петра Порошенка привітання з 27-ю річницею Незалежності України.

Як повідомляє прес-служба глави Української держави в п'ятницю, президент Литви Даля Грібаускайте у своєму привітанні зазначила, що український народ продемонстрував усьому світові, що він піклується про свободу і готовий боротися за неї.

"З такими рішучими, сильними і вільними духом громадянами Ваша країна є і буде залишатися вільною. У Литві ми добре пам'ятаємо гідну боротьбу наших друзів за свободу і єдність. Я щиро бажаю Вам берегти це і зберігати рішучість на складному, але дуже потрібному шляху реформ. Литовський народ залишається Вашим вірним другом і помічником у справі розвитку України як успішної, незалежної, європейської і демократичної держави на континенті ", – сказано в привітанні.

За словами Грібаускайте, для України важливо продовжувати об'єднувати суспільство заради забезпечення економічного відновлення, процвітання і безпеки населення.

"Всі українці повинні відчути національний успіх. Це велика відповідальність для майбутнього Вашої держави та звітність перед усіма, хто захищав свободу України, хто встановлював і розвивав її", – зазначила вона.

Президент Литви побажала українцям, щоб національне свято стало проявом єдності та налаштованості на спільну роботу.

Раніше нашу країну зі святом привітали Папа Римський Франциск і лідери іноземних держав. Нашого президента і весь український народ зі святом привітали Король Нідерландів Віллем-Олександр, Король Швеції Карл Густав XVI, Король Бельгійців Філіп.

Крім того, вітання Україна отримала і від президента США Дональда Трампа. Американський лідер також розповів, чим має пишатися наша країна.Джерело: ukr.segodnya.ua
     294


avatar