23.06.2018, 02:28

Лист Олега Сенцова всім тим, хто його підтримує, схожий на прощальний.

Лист Олега Сенцова всім тим, хто його підтримує, схожий на прощальний.
Лист Олега Сенцова всім тим, хто його підтримує, схожий на прощальний.

На своїй сторінці в мережі Facebook кінопродюсер Євген Гінділіс опублікував лист незаконно-ув’язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова. Олег написав його всім тим, хто підтримував його раніше та продовжує робити це і сьогодні.

"Друзі, ось лист, який Олег Сенцов написав сьогодні, 22 червня, в колонії і попросив передати всім, хто його підтримував і підтримує у ці дні", – зауважив Гінділіс.

Лист Олега Сенцова:

"Тим, хто надів футболки, і не тільки!

Друзі-кіношники! Дякую вам усім за те, що ви робите.

За те, що не мовчите. Не боятися — це виявляється так нескладно, правда? Важко зробити лише перший крок. Хтось його зробив відразу, а хтось лише нещодавно, але я всім і кожному з вас дякую за сміливість. Я розумію, що ви ризикуєте, відкрито підтримуючи мене зараз, живучи в цій країні. Я не пишу і не називаю імен і прізвищ, не тому що їх не знаю або не ціную, а просто боюся когось забути або особливо виділити. Я є вдячним вам усім. Зрушення у свідомості радянських людей, що призвели спочатку до перебудови, а потім до краху імперії і свободи, розпочалося, саме коли кінематографісти почали ці зміни зі свого з'їзду у 80-х роках минулого століття. Можливо, що і на вас чекає та ж місія і завдання, щоб зруйнувати ще більш потворну імперію, яку зараз вибудувано та яка продовжує еволюціонувати у вашій країні. Удачі вам у цьому! Але не забувайте при цьому знімати й прекрасні фільми!

Ваш Олег Сенцов".     262


avatar