29.05.2018, 14:49

КВУ: 71 нардеп пропустив 90% голосувань Ради в травні

КВУ: 71 нардеп пропустив 90% голосувань Ради в травні
КВУ: 71 нардеп пропустив 90% голосувань Ради в травні

П'ятнадцять народних депутатів не проголосували в травні жодного разу.

Про це повідомляє в рамках проекту «Дослівно» Комітет виборців України.

Всього за місяць відбулося 12 пленарних засідань, на яких було проведено 462 голосування.

Серед депутатів, які не проголосували ні разу (не було натиснуто кнопку «за», «проти», «утримався») Вадим Рабинович і Юхим Звягільський ( «Опозиційний блок»), Євген Мураєв, Дмитро Ярош, Андрій Білецький, Костянтин Жеваго, Сергій Мельничук (позафракційні), Петро Сабашук, Віталій Чепинога (БПП), Денис Дзензерський (НФ).

Зазначені депутати офіційно пропустили голосування ВР з невідомих причин. Тобто, не через хвороби або відрядження.

Деякі з них були присутні в Раді на момент голосування, однак участі в них не брали. Так, Рабинович і Звягільський були письмово зареєстровані на чотирьох засіданнях ВР, Костянтин Жеваго - двох, Віталій Чепинога - семи.

Також жодного разу в травні не проголосували депутати селяни Євген Бакулін ( «Опозиційний блок»), Сергій Клюєв (позафракційний) і Олександр Онищенко (позафракційний). Не голосували також В'ячеслав Костянтинівський, який написав заяву про складання депутатських повноважень і Надія Савченко, що міститься під вартою.

Частина депутатів проголосували лише кілька разів на місяць. Серед них є ряд відомих прізвищ. Так, Віталій Хомутинник проголосував лише 11 разів, Роман Зварич - 15, Сергій Ківалов - 22 Олесь Довгий - 30, Наталія Королевська - 39, Олександр Вілкул - 40 з 462.

Крім цього в травні 71 народний депутат пропустив 90% голосувань Ради. Це вдвічі більше, ніж в квітні і в цілому є найгіршим показником з січня 2018 року, коли майже не голосували 127 нардепів.

Глава КВУ Олексій Кошель зазначає, що частина політиків уже офіційно оформили відпустки.

«Не дивлячись на це травень був відносно продуктивним місяцем в роботі ВР. Всього було прийнято більше двадцяти законодавчих актів, серед яких закон про трансплантацію органів. Також в першому читанні був прийнятий скандальний законопроект про заборону пальмового масла і розблокована діяльність Госбюро розслідувань », - зазначив він.     324


Новини по темі:avatar