01.05.2019, 14:24

Конституційний суд Чехії дозволив місцевому готелю відмовляти «кримнашистам» в розміщенні

Конституційний суд Чехії дозволив місцевому готелю відмовляти «кримнашистам» в розміщенні
Конституційний суд Чехії дозволив місцевому готелю відмовляти «кримнашистам» в розміщенні

Конституційний суд Чехії скасував вердикт Верховного суду країни, не знайшовши дискримінації в рішенні готелю Brioni Boutique, що в Остраві, відмовляти в розміщенні росіянам, які схвалюють анексію Криму Росією.

Місцеве видання Echo24 нагадує про те, що в квітні 2014 року адміністрація готелю оголосила про відмову російським туристам в розміщенні, якщо вони в письмовій формі не засудять захоплення півострова Крим. 

Чеська Торгова інспекція не схвалювала позицію власників готелю, та оштрафувала Brioni Boutique на 50 тисяч крон, при цьому звинувативши в дискримінації споживачів.  Пізніше Верховний суд погодився з наглядовим відомством, а позов самого готелю відмінив. 

 «Конституційний суд передбачає, що все людське життя заснована на різних перевагах, смаках і відмінності. Ця різниця є невід'ємною рисою людської природи. Альтернативою зазначеній різноманітності і різноманітності людського життя є її уніфікація. (...) Тому важко уявити, що всі люди будуть носити однакову  одяг, ходити на одні і ті ж театральні вистави, вболівати за один і той же клуб. (...)

Тому державне регулювання у цій галузі має бути винятковим», - йдеться в заяві КС.

Судді також додали, що адміністрація готелю хотіла «хоча б частково вплинути на тих, хто бере участь в політичному житті Росії». Суд постановив, що дії готелю «відповідали як чеській зовнішній політиці, так і політиці міжнародних організацій». 

Окрім того, Конституційний суд стверджує, що бажаючі заселитись в даний готель могли обрати будь який інший в місті, та повністю виправдав рішенні готелю Brioni Boutique.

      42


avatar