26.11.2018, 09:46

Конгрес закликає Трампа притягнути Путіна до відповідальності

Конгрес закликає Трампа притягнути Путіна до відповідальності
Конгрес закликає Трампа притягнути Путіна до відповідальності

Член Палати представників Конгресу США від Республіканської партії, співголова Українського конгресового кокуса Брайан Фіцпатрік заявив, що засуджує Росію за захоплення трьох українських військово-морських кораблів біля берегів Криму, і те, що  флот РФ відкрив вогонь по суднах та поранив кількох моряків:

«Явне порушення Росією міжнародного права в Азовському морі і їх провокаційний напад на суверенітет України абсолютно неприйнятні. Росія повинна негайно відновити свободу судноплавства через Керченську протоку, щоб українські судна могли вільно користуватися українськими портами.

Тривала, незаконна окупація Криму Росією і їх тривалі спроби дестабілізувати Східну Європу безпосередньо загрожують нашим інтересам національної безпеки. Ми не можемо ігнорувати агресію Росії проти України. Я наполегливо закликаю президента і адміністрацію повністю залучити до відповідальності Володимира Путіна на саміті G-20 на наступному тижні. Ми повинні стояти пліч-о-пліч з народом України ».

Що стосується американської виконавчої влади - Білого дому, Держдепу або посольства США - офіційної реакції на останні дії Росії на Азовському морі поки немає.     262


avatar