11.06.2018, 12:28

"Кілер" Бабченка стверджує, що організатор Герман говорив спершу про 30, потім про 60 потенційних жертв

"Кілер" Бабченка стверджує, що організатор Герман говорив спершу про 30, потім про 60 потенційних жертв
"Кілер" Бабченка стверджує, що організатор Герман говорив спершу про 30, потім про 60 потенційних жертв

"6-го числа (квітня - ІФ) надійшла конкретна пропозиція щодо Бабченка. У тій першій розмові він (Б.Герман - ІФ) сказав мені: є список з 30 осіб, яких потрібно ліквідувати. Він одразу сказав, що працювати потрібно дуже швидко, щоб встигнути до осені", - сказав О.Цимбалюк в інтерв'ю українській службі Бі-Бі-Сі.

Розповідаючи про одну з наступних розмов з Б.Германом щодо майбутніх жертв, О.Цимбалюк повідомив, що "імен не називали, але список, за його словами, на той час збільшився з 30 до 60 мішеней".

Він зазначив, що не бачив усього списку, але знав, хто такі дві жертви, - активіст одеського євромайдану Тодор Пановський і колишній співробітник ФСБ РФ Ілля Богданов. Відповідаючи на запитання про те, звідки Служба безпеки України отримала "список 47", О.Цимбалюк висловив припущення, що з листування Б.Германа із замовником. За його словами, операція СБУ ще не завершилася, вона триває.

"Серйозна мережа, яка могла заподіяти дуже багато зла, впала, її нейтралізовано. Зруйновано дуже великі й небезпечні плани. Це успіх. Дуже скоро слідство повідомить широкій громадськості більше інформації, і тоді всі зрозуміють, яку гідру ми придушили", - підкреслив О.Цимбалюк.

Як повідомлялося, увечері 29 травня спочатку ЗМІ, потім і влада України повідомили, що російського журналіста А.Бабченка, який з 2017 року працював на телеканалі ATR у Києві, нібито застрелили на сходах його будинку в Києві. Наступного дня голова СБУ Василь Грицак заявив, що інформація про "вбивство" А.Бабченка було частиною спецоперації українських правоохоронців, спрямованої на запобігання замаху на журналіста, а сам А.Бабченко вийшов до присутніх на брифінг представникам ЗМІ.

Тоді ж стало відомо про затримання організатора "вбивства" А.Бабченка - Б.Германа, який запропонував своєму знайомому учаснику АТО $30 тис. і передав йому частину суми за безпосереднє виконання злочину, на що той погодився. Загалом організатор цього злочину говорив про усунення 30 осіб в Україні.

Пізніше чернець-волонтер, активіст "Правого сектору" О.Цимбалюк, колишній ієродиякон Української православної церкви (Московського патріархату) і Української православної церкви Київського патріархату Аристарх, повідомив, що є тією людиною, якій замовили вбивство А.Бабченка, після чого він звернувся з інформацією до СБУ.

 Джерело: https://ua.interfax.com.ua/news/general/511165.html
     260


avatar