05.06.2018, 10:36

Хто з депутатів бив байдики у травні

Хто з депутатів бив байдики у травні
Хто з депутатів бив байдики у травні

Названо прізвища нардепів, які не відвідують засідання парламенту

На засіданнях Верховної Ради в травні жодного разу не були зареєстровані 11 депутатів. Про це повідомили в Комітеті виборців України.

«У залі парламенту не реєструвалися Андрій Білецький, Дмитро Ярош, Євген Мураєв, Сергій Мельничук (всі позафракційні), Денис Дзензерський (" Народний фронт "), Петро Сабашук (" Блок Петра Порошенко "). Крім того, в залі не були присутні депутати, які, за даними української влади, покинули країну, - Євген Бакулін ( "Опозиційний блок"), Олександр Онищенко та Сергій Клюєв (позафракційні) », - йдеться в повідомленні.

 Крім того, не відвідував засідання парламенту В'ячеслав Костянтинівський, який написав заяву про складання депутатських повноважень, і Надія Савченко, яка знаходиться під арештом за підозрою в підготовці терактів.

Всі пленарні засідання Ради в травні відвідали всього лише 162 народних депутата. Всього відбулося дванадцять засідань.

Серед фракцій і груп Ради найнижчі показники відвідування у «Волі Народу» та «Відродження». За даними письмової реєстрації, в середньому на засіданнях була відсутня з невідомих причин третина депутатів цих груп: 36% депутатів «Волі Народу» і 34% - «Відродження». Також низькі показники у «Опозиційного блоку». З невідомих причин засідання пропустили 28% депутатів фракції. Також з невідомих причин в середньому були відсутні 17% депутатів БПП, по 16% депутатів «Батьківщини» і «Народного Фронту», 13% - Радикальної партії Олега Ляшка.

      419


Новини по темі:avatar