03.07.2019, 14:11

Канада не пустить у країну жителів Донбасу з російськими паспортами

Канада не пустить у країну жителів Донбасу з російськими паспортами
Канада не пустить у країну жителів Донбасу з російськими паспортами

Влада Канади вживатиме заходів, щоб мешканці окупованого Донбасу не змогли в'їхати в країну за російськими паспортами, заявила міністерка закордонних справ Канади Христя Фріланд. 

Канада не дозволить в'їхати в країну жителям Донбасу, які отримали російські паспорти. Про це 2 липня заявила міністерка закордонних справ Канади Христя Фріланд, повідомляє Radio Canada.

Вона підкреслила, що влада країни робить конкретні дії проти тривалої російської агресії в Україні і засуджує рішення Кремля видавати російські паспорти українським громадянам на окупованих територіях. 

«Канада вживатиме заходів, щоб ці паспорти не можна було використати для поїздки в країну», – додала Фріланд.

Вона зазначила, що такі заходи не торкнуться жителів окупованого Донбасу, які захочуть отримати візу в Канаду, використовуючи український паспорт.

У 2014 році, одразу після анексії Криму, на сході України Росія почала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією й підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти і докази. 

 

Джерело - ГОРДОН     274


avatar