12.04.2019, 16:58

Юлїя Тимошенко прокоментувала розмову Порошенка і Зеленського

Юлїя Тимошенко прокоментувала розмову Порошенка і Зеленського
Юлїя Тимошенко прокоментувала розмову Порошенка і Зеленського

Лідер парламентської фракції  «Батьківщина» Юлія Тимошенко прокоментувала у facebook розмову Володимира Зеленського та Петра Порошенка на «1+1». 

Тимошенко закликала президента Петра Порошенка «не ставати частиною чужого шоу і тримати президентську планку», а кандидата в президенти Володимира Зеленського – «берегти гідність і честь» посади, яку він прагне обійняти. 

«Я побачила руйнацію статусу посади президента і приниження Української держави. І я думаю, так само, як і я, мільйони українців це бачити не хотіли. Хочу звернутися до Петра Порошенка. Знаю, що частина людей в Україні вірить у те, що ви зробили частину добрих справ для нашої держави. І тому в цей тяжкий для вас час я просто раджу вам не ставати частиною чужого шоу і тримати президентську планку. І, як важко не було б, захистити статус посади президента і держави», - зазначила Юлія Володимирівна. 

Звернулась Тимошенко і до Зеленського, закликавши не знищувати честь і гордість президентського статусу. 

«Якщо ви мрієте обійняти цю посаду – бережіть гідність і честь цієї посади. Не треба навколо неї влаштовувати бої. І не треба в боротьбі за право стати президентом знищувати честь і гордість президентського статусу. Я думаю, усім нам, навіть при такій важкій і загостреній конкуренції, слід просто спробувати залишатися людьми. Людьми, які мріють про щасливу і заможну Україну» – додала лідер партії «Батьківщина».     130


avatar