03.01.2019, 15:17

Юлія Тимошенко заявила про обурення щодо нових тарифів на опалення

Юлія Тимошенко заявила про обурення щодо нових тарифів на опалення
Юлія Тимошенко заявила про обурення щодо нових тарифів на опалення

Напередодні президентських виборів кожний кандидат на цю посаду намагається як найбільше розкритикувати теперішню владу.

 Це стосується не тільки представників партії "Батьківщина", а й інших кандидатів на пост президента України.

Народний депутат Юлія Тимошенко заявила, що українська влада в останні роки невтомно повторює, що вона проводить шалені на їхню думку реформи.
Але нардепка думає інакше:" Усі ці реформи, якщо відкинути спекулятивну риторику, спрямовані проти людей. Зростання цін та тарифів, інфляція, розвал цілих державних систем (охорона здоров’я, освіта, наука тощо) – це прямі і безпосередні наслідки таких «реформ».",- заявила Тимошенко.

Як зазначила пані Тимошенко, у сусідній Польщі, яку наші «реформатори» так люблять називати прикладом для наслідування, напередодні нового року Сейм спеціально зібрався на термінове засідання, на якому впровадив мораторій на здорожчання електроенергії для споживачів і заборонив піднімати тарифи.

"Нашим «реформаторам» такий «популізм» і не снився. Терміново вони збираються лише на дерибан бюджетних коштів. І хизуються непопулярними реформами. Так зробіть бодай одну популярну. Хоча б для прикладу. А то у нас 28-й рік ідуть непопулярні реформи, які несуть самі лише неефективні наслідки.",- заявила Юлія Тимошенко.     309


avatar