22.04.2019, 10:29

Янукович привітав Зеленського з перемогою

Янукович привітав Зеленського з перемогою
Янукович привітав Зеленського з перемогою

Президент-втікач Віктор Янукович привітав Володимира Зеленського з перемогою в другому турі виборів президента України та подякував українському народу, який, цитуємо: «не дав себе обманути, не піддався на провокацію та брехню та зробив усвідомлений вибір». 

Про це заявив прес-секретар Януковича Юрій Кірасір.

«Братовбивча війна на моєму рідному Донбасі щодня забирає життя українців і знищує колись процвітаючий край.

Вина за ці жахливі страждання лежить на Петру Порошенко і його соратниках, які всі ці роки проводили політику ненависті і насильства.

Виборці вже винесли їм однозначний вирок голосуванням.  А історія напевно винесе свій, більш жорсткий» - зазначив Янукович.

Янукович додав, що зараз перед Зеленським стоять нелегкі завдання, головне з яких - принести мир Україні, а також об’єднати та помирити український народ. 

«Я хочу низько вклонитися мудрому українському народу, який не дав себе обдурити, не піддався на провокації і брехню, а зробив усвідомлений вибір.  Українці довірилися Вам і сподіваються на те, що Ви повернете нашому народові мир і процвітання. Не підведіть їх.

Я бажаю Вам міцного здоров'я, благословення від Господа і успіхів на Вашому високому і відповідальному посту Президента України» - йдеться у повідомленні.     258


avatar