22.09.2018, 10:38

"Я розчавлю вас!"- кричав Путіна на Порошенка

"Я розчавлю вас!"- кричав Путіна на Порошенка
"Я розчавлю вас!"- кричав Путіна на Порошенка

Президент РФ Путін під час переговорів в Мінську 11 і 12 лютого 2015 року зі канцлером ФРН Ангелою Меркель, тодішнім президентом Франції Франсуа Олландом та президентом України Петром Порошенко погрожував останньому “остаточно розчавити” українські війська в Донбасі. Про це повідомляє “Тиждень“, посилаючись на опубліковані нещодавно мемуари Франсуа Олланда.

“Порошенко з Путіним постійно підвищували голос один на одного. Російський президент так було рознервувався, що став погрожувати остаточно розчавити військо свого візаві. Це показало, що російські війська на Сході України є. Путін схаменувся і взяв себе в руки”, – згадує Олланд.

За його словами, Порошенко “невідступно захищав суверенітет своєї країни, тоді як Путін домагався автономії для повсталих провінцій і хотів відтягнути припинення вогню ще на три тижні”.

Олланд пише, що на переговорах Путін заперечував свій прямий зв’язок з ватажками сепаратистів, говорив, що не може за них вирішувати. Однак пізніше вийшов зателефонувати, повернувся через 4 хвилини і “повідомив, що сепаратисти – ті самі, про яких він говорив вранці, що, мовляв, їх не знає, – згодні”.Джерело: raketa-news.net
     362


Новини по темі:avatar