24.05.2019, 23:40

Ігор Мосійчук покинув Радикальну Партію Олега Ляшка

Ігор Мосійчук покинув Радикальну Партію Олега Ляшка
Ігор Мосійчук покинув Радикальну Партію Олега Ляшка

Ігор Мосійчук, депутат Верховної Ради України 8-го скликання покинув Радикальну Партію Олега Ляшка. Про це нардеп написав на своїй офіційній сторінці в Facebook. 

Мосійчук заявив, що причиною виходу з партії стали ідеологічні розбіжності. 

«Хочу повідомити всіх про свій вихід з лав Радикальної партії Олега Ляшка. Це було нелегке, добре виважене рішення, яке я був змушений ухвалити. Серйозні ідеологічні розбіжності тягли за собою конфлікти з окремими членами команди. Я не можу іти всупереч власних переконань, і не хочу працювати в атмосфері конфронтації з людьми, яких, попри всі розбіжності, глибоко поважаю», - йдеться у заяві Ігоря Мосійчука.

Нардеп подякував Олегу Ляшку за роки плідної співпраці та пообіцяв ніколи не говорити нічого поганого в бік партії чи її очільника.

«Щиро вдячний за роки плідної співпраці і лідеру партії Олегу Ляшку, і кожному члену команди: від народних депутатів до простих агітаторів. Не маю, а ні підстав, а ні бажання для будь-якої ворожнечі, чи протистояння. Іду з повагою і вдячністю, та обіцяю, що яка б не склалась ситуація в країні і політиці, ніколи не скажу злого слова на адресу партії і її представників. Це моя данина нашому, спільно пройденому, шляху. Ні з ким не прощаюсь, і не збираюсь на відпочинок. Нині Україна, як ніколи, потребує тих, хто готовий боротись за її майбутнє. Як саме це буду робити я, багато в чому залежить від стану мого здоров’я. У будь-якому випадку не полишу громадської і журналістської діяльності, та сподіваюсь, що Бог дасть сил продовжити і політичну діяльність. Наразі визначаюсь, щодо подальших дій. Як тільки ухвалю конкретне рішення – повідомлю громадськість і ЗМІ», - написав Мосійчук.     356


avatar