07.06.2018, 20:42

Гройсман пояснив свій ультиматум про можливу відставку

Гройсман пояснив свій ультиматум про можливу відставку
Гройсман пояснив свій ультиматум про можливу відставку

Володимир Гройсман запевняє, коли зробив заяву про наміри піти у відставку, якщо Верховна Рада не прийме закон про "Вищу антикорупційному суді", не міг знати, чи дійсно це рішення в парламенті буде прийнято.

Про це він сказав в ефірі телеканалу.

"Переконання такого не було (що Рада точно проголосує ред.) Все було абсолютно не визначене. І я б сказав, що сьогодні вранці ще були питання про те, чи буде голосування, або буде 226 голосів, як будуть вести себе різні фракції українського парламенту або навіть окремі народні депутати ", - сказав Гройсман.

Він запевнив, що заява про наміри піти у відставку за певних умов було зроблено не для піару.

"Якщо перевести на людську мову, воно означало наступне: якщо ми як влада не здатні прийняти рішення, яке відновить довіру українського суспільства, я вважаю, що перебування у владі є неможливим і неприйнятним", - сказав глава уряду.

Прем'єр-міністр вважає, що в разі провалу голосування за даний надзвичайно важливий закон ні у кого не було б морального права дивитися людям в очі.

"Але якщо ця заява додала хоча б один голос під час голосування цього закону, я вважаю, що це варте того. Вважаю, що рішення було проголосовано не тільки для Прем'єр-міністра, але і для громадянина, тому що ми повинні будувати сильну країну" , - додав Гройсман.     342


Новини по темі:avatar