23.04.2018, 19:19

Генерал НАТО розказав, як треба реформувати ЗСУ

Генерал НАТО розказав, як треба реформувати ЗСУ
Генерал НАТО розказав, як треба реформувати ЗСУ

Україна має впроваджувати комплексні реформи та провести реструктуризацію всіх структур Збройних сил України. 

Про це заявив гендиректор Міжнародного військового штабу НАТО генерал-лейтенант Ян Брукс на прес-конференції в рамках Міжнародного тижня НАТО в Україні.

"Насамперед йдеться про реформи комплексні, які дадуть можливість зокрема забезпечити демократичний цивільний контроль за збройними силами", - сказав Брукс.

Другим елементом цієї реформи, за його словами, має стати реструктуризація всіх структур Збройних сил України у відповідності до тих структур і схем, які діють у НАТО.

"Третій момент, коли йдеться про підготовку, то йдеться про конкретні підрозділи. І тут, відповідно, також потрібно зосереджувати увагу, щоб вони готувались у відповідності до стандартів, які визначені як НАТО, так і Україною. І нарешті, останній важливий елемент – це оперативна взаємосумісність", - наголосив Брукс.

Він зауважив, що саме взаємосумісність має відбуватись як на технічному рівні з дотриманням стандартів, так і на людському рівні. Водночас Брукс відзначив, що процес досягнення такої взаємосумісності може тривати десятки років.

Міжнародний тиждень НАТО проходитиме з 23 по 27 квітня у Національному  університеті оборони України імені Івана Черняховського.  

Під час запланованих заходів експерти НАТО, науковці та посадовці ознайомлять слухачів з перспективами розвитку Альянсу та напрямами співробітництва з ЄС.

Також учасники розглянуть сучасні гібридні загрози і реагування НАТО на них та  ознайомляться з західною оцінкою Росії.     326


Новини по темі:avatar